הרעיון העסקי

ייחודיות האתר \ הרעיון העסקי

לקנות מהיבואן 

עשרות אלפי רוכשי רכב הבינו שאין סיבה לשלם אלפי ועשרות אלפי שקלים בשביל לקבל את אותו מוצר. העובדה שהרכב 0 ק”מ, אינה מצדיקה להוציא “בהתנדבות” סכומי עתק. ביחד עם לקוחותינו אנחנו מובילים מהפכת מחירים בתחום הרכב בישראל.

ניהול מו”מ 

בכל רגע נתון יש חברה אחת מתוך 7 החברות הגדולות שיש לה את המחיר הכי נמוך לכל רכב. אנחנו מנהלים מו”מ עם החברות הללו כל הזמן. אנחנו “הרכישה הקבוצתית חברתית” שלך. ביחד אנו מורידים את מחירי הרכב בישראל באחוזים ניכרים.

כוח קניה – יש לנו אלפי לקוחות בשנה שרוכשים דרכינו כלי רכב. זה כוח קניה גדול מאוד שמאפשר לנו להגיע למחירים הנמוכים בישראל.

מגוון ומידע – באתר ניתן למצוא מגוון הולך וגדל של כלי רכב. לכל רכב ניתן למצוא מפרט רכב, צבעים תוספות ואביזרים.

 

שלבי הרכישה

1

התאמת הרכב לצורך

כבר בחרת רכב? מעולה!!! כדי לוודא שאכן “זו הכלה המתאימה” לצורך שלך נמליץ לך על עוד דגמים מאותה קטגוריה – מיני, משפחתי, מסחרי, יוקרה – ונצייד אותך בטבלת השוואת נתונים שתצביע על הדגם המתאים ביותר לך ולצורך שלך.
הרעיון העסקי
2

גיבוש ערוץ מימון מלא לרכב

אנחנו פועלים למול כל יבואני הרכב, חברות הליסינג וגופי המימון, מה שמאפשר לנו להציע לך את קשת רכבים הגדולה ביותר ומגוון מסלולי מימון בלעדיים שמביאים גם לחיסכון הכספי של אלפי שקלים וגם להחזר החודשי הנמוך ביותר.
הרעיון העסקי
3

אישור זכאות למימון

תן לנו לארגן ולדאוג לקבלת האישור העקרוני מהגורם המממן, תהליך שמתבצע אצלנו במיידי עד יום עסקים. כל שיהיה עליך לעשות הוא לשריין את הרכב המוזמן, לחתום על מסמכי המימון ו.... תתחדש.

שתפו אותנו

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ