חברת מימון לרכב

עם חברת מימון לרכב תוכלו להנות תוך כמה רגעים מרכב החלומות שלכם, תהליך הרכישה הוא הוצאה בלתי מבוטלת – פעמים רבות זו גם הנאה גדולה, שיפור באיכות החיים, הזדמנויות חדשות, אך כל זה מתאפשר רק כאשר יש פתרונות מימון המותאמים ביותר לצרכים של בעל הרכב הטרי. אפשרויות המימון השונות מעניקות רמות שונות של מימון (מ-75 ועד 100 אחוז) ונבדלות זו מזו גם במספר התשלומים.
עם זאת, הדרישה החשובה ביותר של מימון רכב הוא 100% היא לדעת בוודאות למה אתם נכנסים.

מה הקשיים האפשריים עם כל מימון רכב?

ניתן למצוא מספר חברות מימון לרכב בשוק הישראלי, כאשר הראשונים והמובילים בהם הם הבנקים המרכזיים בישראל.
בנוסף,פועלות מספר חברות חוץ בנקאיות המשיגות מימון ממקורות שונים, לרבות קרנות שונות, חלוקה לתשלומים, ריבית והצמדה וכן הלאה. הקושי העיקרי בכל שיטות המימון הללו הוא האותיות הקטנות.

לדוגמה, ריבית קבועה וריבית בהצמדה עשויות להיות סכומים שונים לגמרי, לטוב ולרע. מדובר בגורמים שיש לקחת בחשבון.
גורם חשוב מאוד נוסף של מימון לרכב 100% הוא העובדה הפשוטה שברוב המקרים מצב זה אומר שהרכב אינו שייך ללווה אלא לגורם המממן בלבד, וזוהי בעיה מבחינת רוכשים רבים. עד כה, פעמים רבות הרוכשים אינם רואים ברירה אחרת, אך עכשיוו המצב השתנה.

רק 100% הוא מימון אמיתי

כאמור, על מנת למצוא את המימון המשתלם ביותר בזמן קניית רכב חדש, רכב 0 ק”מ יש לשים לב לפרטים הקטנים של המימון שעשויים להפוך לנטל בשנים הבאות.
לדוגמה, עלייה משמעותית בסכומי התשלומים, אובדן של ערך הרכב, חוסר אפשרות לרכוש אותו בתום תקופת התשלומים, סטאטוס של הבעלים לרכב יד שניה ועוד.

כל הפרטים האלה אינם עובדים לטובת הקונה, ולכן יש למצוא מימון רכב עם 100% מימון שלא יגרום לכם לקבל רק את האפשרות “לשכור” את הרכב. מימון איכותי מאפשר גמישות בתשלומים, גם אפשרות לרכוש את הרכב בסוף התקופה ועוד הזדמנויות חשובות רבות.

מימון מקצועי לרכב

נושא חשוב נוסף בתחום מימון רכב היא האפשרות לפנות לגורם המתמחה (חברות מימון לרכב) באופן ספציפי בתחום הרכב (זאת בניגוד לבנקים הגדולים, למשל), מה שיעניק למשתמש חופש פעילות הרבה יותר נרחב ושליטה רבה יותר על הנכס שלו.

מימון לרכב 100% אינו דורש שעבוד לגורם המממן. כמו כן, חשוב מאוד לשים לב האם יש קנסות יציאה מהפוליסה, משום שכל דבר עשוי להשתנות תוך שנתיים או שלוש (בהתאם לכמות התשלומים החודשיים), וכל אדם צריך לקבל את האפשרות לסיים את ההיקשרות ללא עונש.

כל אלה מהווים גורמים חלומיים לקבלת מימון מלא, אך באמצעות השירות המעולה של חברת ניו קאר ליס ניתן ליהנות מכל היתרונות האלה באופן חופשי כחלק מחבילת השירות. חברת ניו קאר ליס באה לשנות את חוקי המשחק בשוק הליסינג ולהעניק ללקוחותיה את התנאים הטובים ביותר כחברת למימון רכב.

עד 100% מימון ללא מקדמה ובהחזר החודשי הנמוך בישראל

ניו קאר ליס באה לשנות את חוקי המשחק בשוק הרכב ולהעניק ללקוחותיה את התנאים והשירות הטובים ביותר.

שתפו אותנו

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ