מימון רכב – כל מה שרציתם לדעת על מימון לקניית רכב חדש

איך מימון רכב יקרב אתכם אל רכב חדש?

מימון רכב הוא תחום רחב ומורכב אך עם מעט הבנה נוכל להגשים לעצמנו את החלום ולנהוג עם רכב חדש, מודרני ובטוח – הרכב הטוב ביותר עבורנו.

אם יש משהו שרובנו לא יכולים בלעדיו בעולם המודרני שבו אנחנו חיים זה רכב משלנו.

אמנם זה נכון שיש אנשים שמקבלים רכב מהעבודה, אך לא אצל כולנו זה כך, כאשר יש אנשים שעובדים בצורה פרטית, שכירים, ובעלי עסקים שצריכים לדאוג לעצמם לרכב.

אם אתם קולעים לאחת ההגדרות האלו, ברור מדוע גם אתם תוהים איך לפתור את סוגיית קניית רכב חדש בדרך הטובה ביותר,

כיוון שקניית רכב היא היא קנייה משמעותית ויקרה, אתם בטח שואלים את עצמכם – איך אני עובר את זה בצורה הקלה ביותר וגורם לתהליך להיות הכי מתאים לי, הכי קל שאפשר והכי טוב עבורי.

פה בדיוק מגיע עניין מימון הרכב והריי המאמר הזה בפניכם

אילו שיטות מימון רכב קיימות?

כאשר מדברים על מימון לרכב חדש צריך לשים לב שיש מגוון רחב של פתרונות מימון ולא לכל אחד מאיתנו תתאים בדיוק אותה שיטת מימון.

באופן כללי ניתן לראות שהאופציות העיקריות הן:

הלוואה מהבנק – תתאים לכם אם אתם יכולים להשיג תנאי החזר נוחים שתוכלו לעמוד בהם ללא קושי.

ליסינג תפעולי – תתאים לכם אם אתם מנהלים עסק או חברה וזקוקים לצי של רכבים. במסגרת עסקה זו הרכב יהיה בחכירה למשך שלוש שנים בדרך כלל וכל התיקונים, הביטוחים והטיפולים הם על חשבון חברת הליסינג ובאחריותה.

ליסינג מימוני/פרטי – מתאים לכם אם אתם רוצים לקנות רכב אחד פרטי ולא מעוניינים לשלם מראש את כל הסכום אלא לחלק לתשלומים ולשלם את היתרה בסוף התקופה.

שיטת המימון האמריקאית – בשיטה זו הלקוח משלם רק עבור ירידת ערך הרכב וזוכה בנסיעה ברכב חדש לכל החיים. שיטה זו הנמכרת ביותר בישראל כיום והיא פופולרית בקרב מי שמחפש הלוואה לרכישת רכב.

איך לבחור את שיטת המימון המתאימה לכם?

כמובן שככל שיש יותר שיטות מימון לרכב חדש כך אנחנו גם מרגישים מבולבלים יותר,מגוון האפשרויות מבלבל במיוחד למי שלא מכיר את תחום המימון כל כך טוב, רוב האנשים רוצים לקנות רכב חדש בכמה שפחות כאב ראש ובראש כמה שיותר שקט.

בשוק קיימות הלוואות שונות עבור רכבים ובסופו של דבר אתם תשלמו מעט יותר אם תקחו הלוואה, אך תנאי התשלום יהיו הרבה יותר נוחים בשל החלוקה החודשית של התשלומים (שיכולים להגיע גם עד ל- 60 תשלומים) והאפשרות לשלם את היתרה בסוף תקופת ההלוואה.

כלומר, אפילו אם יש לכם רק סכום התחלתי נמוך כרגע, תוכלו לקנות כמעט כל רכב על ידי פריסה של התשלומים לאורך שנים. עם זאת, זה גם תלוי ביכולת החודשית שלכם להחזיר את סכום הלוואה. באופן כללי, האפשרויות פרוסות בפניכם.

איזה רכב לקנות

מעבר לכך שאתם צריכים לבחור את השיטה המתאימה לכם ביותר בשביל לקבל מימון לרכב, אתם גם צריכים לבדוק איזה סוג של מכונית תרצו לקנות.

חשוב לדעת שיש הבדלים מהותיים לעיתים בין סוגים שונים של רכבים, אך יש גם מכוניות שאומנם עולות יותר אך העלות משתלמת.

כלומר, אם תקנו מכונית היברידית למשל, תזכרו להנחות שונות, ואם תקנו רכב שעובד על דיזל הרי שלאורך השנים השימוש בו יעלה לכם פחות וכשאנחנו מדברים על רכבים חשמליים,, יש את עניין החיסכון הגדול בדלק, למרות שהרכבים עצמם יכולים להיות מעט יקרים יותר.

שווה להתעמק בכל הפרטים הללו ולבדוק, וגם לקחת את הרכב שמעניין אתכם לנסיעת מבחן כי זו הדרך הטובה ביותר להבין את טיבו של הרכב והאם הוא נוח לכם ומתאים לצרכים שלכם.

מימון הרכב של ניו קאר ליס

ניו קאר ליס  מציעה את שיטת מימון הרכב עם התנאים הטובים בישראל ולא סתם יש לנו מאות ביקורות חיוביות ברחבי הרשת.

אנחנו דואגים לכם לקבל מימון מיידי, בתנאים הטובים ביותר, עם הריביות הנמוכות ביותר.

מימון הרכב שלנו הוא עד 100 אחוז מימון לרכב ללא שקל מקדמה.

כלומר, אתם יכולים לקנות כבר בתקופה הקרובה רכב חדש ישר מהניילונים, בתנאים הטובים ביותר בישראל.

אתם משלמים את עלות הרכב בתשלומים שנוחים לכם וזה בעצם מאפשר לכם לרכוש רכב חדש ולא להתפשר על רכב יד שניה, זאת מבלי ליפול תחת העול הכלכלי של קניית רכב חדש.

אז למה אתם מחכים?

מחפשים רכב? צריכים ייעוץ? צרו קשר עוד היום עם יועצי הרכב שלנו במספר הטלפון  077-6707878 ונשמח לעזור לכם.

מובהר כי בכל מקרה תנאי המימון נקבעים על ידי הגורם המממן.

אנו ממליצים לבדוק את יכולת ההחזר החודשי ואת האפשרות שלכם לעמוד בתנאי המימון המהווה הלוואה לכל דבר ועניין.

ככלל אי עמידה בתנאי המימון/ ההלוואה אשר ניתנה על ידי כל גורם ממן עלולה לגרום אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

הנציגים שלנו יעזרו לכם לבחור את שיטת המימון שהכי מתאימה לכם.

בוודאי,
דרכינו תוכלו לרכוש רכב חדש ב – 100% מימון ללא מקדמה ובתנאים נוחים.

באופן כללי האופציות העיקריות הן:

  • הלוואה מהבנק – מתאים לכם אם אתם יכולים להשיג תנאי החזר נוחים שתוכלו לעמוד בהם ללא קושי.
  • ליסינג תפעולי – מתאים לכם אם אתם מנהלים עסק או חברה וזקוקים לצי של רכבים. במסגרת עסקה זו הרכב הוא החכירה למשך שלוש שנים בדרך כלל וכל התיקונים, הביטוחים והטיפולים הם על חשבון חברת הליסינג ובאחריותה.
  • ליסינג מימוני/פרטי – מתאים לכם אם אתם רוצים לקנות רכב אחד פרטי ולא מעוניינים לשלם מראש את כל הסכום.
  • שיטת המימון האמריקאית – בעצם הלקוח משלם רק עבור ירידת ערך הרכב, וזוכה בנסיעה ברכב חדש לכל החיים. שיטה זו הנמכרת ביותר בישראל כיום.

שתפו אותנו

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ