מימון רכב חדש בעלות ובהחזר החודשי הנמוכים ביותר

שווה לך לבדוק אותנו!

כל מי שמחפש מימון לרכב חדש בוודאי היה שמח לקבל כמה שיותר ולשלם כמה שפחות. באפשרותך לפנות לכל אחד מהבנקים או לחברות המימון החוץ בנקאי, אבל אז כנראה שהיית פחות “שמח” מאחר וגורמי מימון אלה יגבו ממך ריביות גבוהות מה שיוביל גם להחזרים חודשיים גבוהים. לעומתם, ניו קאר ליס מציעה לך מימון מלא לרכב חדש ללא מקדמה בריבית הנמוכה ביותר שמובילה להחזרים חודשיים שקל לעמוד ואשר משמעותם:

חיסכון מצטבר על פני תקופת החזר המימון של כ-15,000 ₪ ואפילו יותר.

חשוב לציין, חיסכון זה נובע רק מהפרשי הריבית. עוד לא דיברנו על עלות הרכב הנמוכה ממנה תיהנה בעת הרכישה דרכינו ואשר עושה את העסקה למשתלמת וכדאית עוד יותר. שווה לך לבדוק אותנו. בחר את הרכב המועדף עליך, צור קשר עם כל גוף מימוני שפועל בשוק – בנקים, חברות ביטוח, חברות ליסינג, חברות מימון חוץ בנקאי, ותברר את העלויות והתנאים. ואז, תתקשר אלינו, ותראה כמה אלפי שקלים חסכת:

חייגו : 077-670-7878

מימון רכב חדש בעלות ובהחזר החודשי הנמוכים ביותר

איך זה יכול להיות?

כן, זו תחושה ידועה ומוכרת. כשגוף עסקי מגיש לך הצעה שיווקית “יותר מידי טובה”
מיד נדלקת נורית “צ’ק מנוע”, נכון? ובכן, החיסכון העצום ממנו נהנים לקוחותינו
נובע מארבע סיבות עיקריות:

  • היקף העסקאות הגדול שלנו
  • הסדרי ההלוואות המיוחדים
  • המבנה האירגוני שלנו
  • השירות שלנו

היקף העסקאות

אנחנו עובדים מול כל גופי המימון בישראל ללא יוצא מן הכלל.
מכיוון שהיקף העסקאות שלנו גדול כל כך, כל אחד מגורמי המימון וכל יבואן רכב מנסה להיות אטרקטיבי יותר בתנאי הרכישה והמימון המוצעים ללקוחותינו.
השאיפה לנתח עסקאות גדול יותר באה לידי ביטוי בריבית הנמוכה שגופים אלה מציעים
ללקוחותינו ובתנאי המימון הנוחים ביותר.

הסדרי הלוואות מיוחדים

הסדרי ההלוואות המיוחדים שניתנים אך ורק ללקוחותינו הם פועל יוצא של היקף העסקים שלנו. כך, גורמי מימון רבים ובראשם הבנקים הגדולים, מוכנים לסבסד ללקוחותינו את הריבית הנדרשת בעבור המימון, מה שמוביל להפרשים העצומים לטובתך בעלויות רכישת הרכב החדש דרכינו לבין כל גורם אחר בענף.

המבנה האירגוני שלנו

ניו קאר ליס הינה חברה פרטית ששומרת על מבנה אירגוני מצומצם, יעיל, ממוקד פעילות ובעל תקרת הוצאות תפעול נמוכות. כל אלה מאפשרים לנו לפעול על בסיס מתח רווחים נמוך יותר מהמקובל בענף הרכב והליסינג, ובשורה התחתונה – לקוחותינו נהנים מחיסכון כספי משמעותי ביותר.

השירות שלנו

כשאנחנו מפנים לקוח לגוף מממן בעצם כבר עשינו בעבורו את מרבית העבודה. בדקנו את הזכאות למימון, בחרנו מסלול מימון המתאים ללקוח, הכנו את כל הדרוש ברמת הטפסים הנדרשים, וכל שנותר הוא לחתום על עסקת מימון ולקבל את המפתחות ליד.

דרך אגב, איזה רכב רצית לקנות?

גם את הרכב שרצית ניתן לרכוש דרכנו מה שחוסך לך המון ריצות, חיפושים, בדיקות, התלבטויות וגם… גם כאן השירות שלנו חוסך לך עוד כסף. אנחנו עובדים מול כל יבואני הרכב וחברות הליסינג ומקושרים ON-LINE למצבת כלי הרכב שברשותם. כך, באפשרותנו לספק לך כל סוג רכב בכל דגם קיים במלאי – פרטי…. מסחרי… מנהלים… יוקרה…. יהיה הרכב אשר תרצה לקנות.

כדאי לך להיעזר בניסיון העשיר שלנו בעולם הרכב וליהנות מהכוונה מקצועית והתאמה מושלמת של הרכב החדש לצורך שלך על פי מבחן השוואה במגוון פרמטרים: סוג השימוש (פרטי, עבודה, משפחה, עם/בלי ילדים…), ביצועי מנוע, צריכת דלק, גודל הרכב, נפח אחסון בתא מטען וכדומה.

מימון רכב חדש בעלות ובהחזר החודשי הנמוכים ביותרמימון רכב חדש בעלות ובהחזר החודשי הנמוכים ביותרמימון רכב חדש בעלות ובהחזר החודשי הנמוכים ביותר

ויש את המסלול המהיר מכולם “ליסינג באוטו יום”

נעים להכיר, המסלול המהיר למימון רכב חדש – “ליסינג באותו יום” – במסגרתו בתוך יום אחד יש לך מפתחות ביד ומכונית חדשה בחניה. וככה זה עובד. ברגע בו פנית אלינו וסיכמנו את הפרטים – סוג הרכב, אפשרויות החזר חודשי, ערוץ מימון – אנחנו יוצאים לעבודה ומבצעים:

בדיקת זכאות למימון ← בדיקת מלאי כלי רכב ← חיתום עם גורם מממן ← ביצוע עסקה ← בוא לקחת את הרכב ← ו… תתחדש!!!

מימון רכב חדש בעלות ובהחזר החודשי הנמוכים ביותר

שתפו אותנו

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ