100% מימון לרכב – הדרך הנוחה ביותר לקנות רכב חדש

100 אחוז מימון לרכב הינו מסלול מימון שזמין ממגוון מקורות ויכול להיות דרך מצוינת לחלק את העלות של רכישת רכב חדש (על מגוון כלי רכב) בצורה נוחה שתקל עליכם משמעותית בהתנהלות הכלכלית השוטפת, במיוחד אם יש לכם הוצאות גדולות דומות כמו משכנתא וכד’.

בנוסף, כשמשלבים 100% מימון לרכב עם רכב 0 ק”מ לדוגמא, אפשר להשיג עסקאות משתלמות במיוחד.

בכתבה הבאה ניתן לכם מידע מקצועי על הנושא החם בעולם הרכבים – קניית רכב ב100 אחוז מימון.

רכישת רכב חדש – הוצאה משמעותית

קניית רכב חדש היא הוצאה בלתי מבוטלת – פעמים רבות זו גם הנאה גדולה, שיפור באיכות החיים, יצירת הזדמנויות חדשות, אך כל זה מתאפשר רק כאשר יש פתרונות מימון המותאמים ביותר לצרכים של בעל הרכב הטרי.

אפשרויות המימון השונות מעניקות רמות שונות של מימון (מ-75 ועד 100 אחוז) ונבדלות זו מזו גם במספר התשלומים, בנוסף ניתן גם למצוא מסלולי 100% מימון לרכב ללא ריבית בשוק.

עם זאת, הדרישה החשובה ביותר של מימון לרכב 100% היא לדעת בוודאות למה אתם נכנסים.

100% מימון לרכב – הדרך הנוחה ביותר לקנות רכב חדש

יונדאי סונטה היברידית ב- 100 אחוז מימון לרכב ללא מקדמה

למי מתאים 100 אחוז מימון לרכב?

רכב חדש ב 100% מימון אומר בקצרה שאתם יכולים ללוות את כל העלות של הרכב מהגורם המממן. זה יכול להיות שימושי אם אין לכם תזרים מיידי לקנות רכב חדש, או אם אתם רוצים לחלק את העלות של הרכב בצורה נוחה יותר מבלי להכביד על ההוצאות השוטפות שלכם.

השאלה אם מתאים לכם מימון 100% לרכב חדש תלויה גם בנסיבות האישיות שלכם. באופן כללי, תצטרכו להיות בעל ניקוד אשראי טוב והכנסה קבועה כדי להיות זכאים ל-100 אחוז מימון רכב.

אם אינכם עומדים בקריטריונים הללו,ייתכן שעדיין תוכלו לקבל אישור להלוואה, אך יכול להיות שתצטרכו לשלם מקדמה או להעמיד בטחונות.

בניו קאר ליס אנחנו מתמחים בהשגת אישור מימון עבור לקוחותינו ולכן גם אם אתם חושבים שאתם לא עומדים בתנאים לקבל אישור הלוואה, שווה לכם להגיע אלינו ולראות איך אנחנו יכולים לעזור לכם להגשים את חלום רכישת הרכב החדש ב- 100 אחוז מימון ללא שקל מקדמה.

100% מימון לרכב – הדרך הנוחה ביותר לקנות רכב חדש100% מימון לרכב – הדרך הנוחה ביותר לקנות רכב חדש

רנו קליאו ב- 100% מימון לרכב ללא שקל מקדמה

איך עובד 100 אחוז מימון רכב?

עם 100 אחוז מימון רכב, המלווה יספק לכם את מלוא סכום הכסף הדרוש לרכישת רכב חדש. לאחר מכן ההלוואה תחולק להחזרים חודשיים קבועים מראש, בתוספת ריבית, עד לפירעון ההלוואה.

בניו קאר ליס אנחנו מציעים את הריביות הנמוכות בשוק עבור מימון מלא לרכבים ממגוון קטגוריות ויצרני רכב, אם זה רכבים פרטיים, רכבי מנהלים, רכבי שטח, רכבי קרוסאובר, רכבי מיני, רכבי ספורט ואפילו רכבי יוקרה.

מאיפה מקבלים מימון?

ניתן למצוא מספר ספקים בתחום מימון הרכב, כאשר הראשונים והמובילים בהם הם הבנקים המרכזיים בישראל.

בנוסף, פועלות מספר חברות חוץ בנקאיות המשיגות מימון ממקורות שונים, לרבות קרנות שונות, חלוקה לתשלומים, ריבית והצמדה וכן הלאה.

עם זאת, לא כולם מאפשרים לקבל מימון לרכב ללא מקדמה

100% מימון לרכב – הדרך הנוחה ביותר לקנות רכב חדש

סיטרואן ג’מפי ב- 100% מימון לרכב ללא שקל מקדמה

מהם היתרונות של 100 אחוז מימון לרכב?

ישנם כמה יתרונות פוטנציאליים של בחירה ב-100 אחוז מימון לרכב כאשר אתם ניגשים לקנות רכב חדש. ראשית, זה הופך את קניית הרכב לנוחה יותר ואפשרית יותר, מכיוון שלא תצטרכו למצוא מראש סכום חד פעמי גדול של מזומן עבור קניית רכב, גם אם מדובר רק במקדמה, אשר בדרך כלל יכולה להיות בסכומים גבוהים מאוד.

שנית, קניית רכב ב- 100 אחוז מימון יכולה להקל על ניהול החסכונות שלכם מבלי שתצטרכו להוציא חלק גדול (או הכל) בבת אחת לטובת רכישת רכב חדש.

לבסוף, קניית רכב ב- 100 אחוז מימון לרכב יכולה לתת לכם את הגמישות לבחור בתקופת החזר ארוכה יותר, מה שיכול להפחית את ההחזרים החודשיים שלכם ולהקל על חשבון הבנק והאשראי.

מה הקשיים האפשריים עם כל מימון רכב?

הקושי העיקרי בכל שיטות המימון הללו הן האותיות הקטנות. לדוגמא, ריבית קבועה וריבית בהצמדה עשויות להיות סכומים שונים לגמרי, לטוב ולרע. מדובר בגורמים שיש לקחת בחשבון.

מכיוון שאתם לווים את מלוא שווי, כלומר מימון 100 אחוז לרכב חדש, סביר להניח שתשלמו יותר ריבית, כי בסך הכל אתם לוקחים סכום גדול יותר של הלוואה וככל שהסכום גדול יותר הריביות גבוהות יותר.

גורם חשוב מאוד נוסף של מימון לרכב 100% מימון הוא העובדה הפשוטה שברוב המקרים מצב זה אומר שהרכב אינו שייך ללווה אלא לגורם המממן בלבד וזוהי בעיה מבחינת רוכשים רבים.

עם זאת, בניו קאר ליס הרכב רשום על שם הלקוח מהרגע הראשון, ויש לזה חשיבות גדולה כי הרכב הוא בעצם -שלכם- מתחילת העסקה ולא רק בסוף תקופת התשלומים.

קושי נוסף של מימון לרכב 100 אחוז לרכב הוא העובדה שמחכה לכם תקופת החזרים חודשיים יחסית ארוכה, לכן אם אתם חוששים שלא תעמדו בכל תקופת ההחזרים, אתם יכולים להסתכן בהחזרת הרכב ללווה.

עם הקשיים כה, פעמים רבות הרוכשים אינם רואים ברירה אחרת, אך עכשיו המצב השתנה.

100% מימון לרכב – הדרך הנוחה ביותר לקנות רכב חדש

אופל מוקה ב- 100% מימון לרכב ללא מקדמה

האם יש חסרונות ל-100 אחוז מימון רכב?

כאמור, על מנת למצוא את המימון המשתלם ביותר לרכב, יש לשים לב לפרטים הקטנים של המימון שעשויים להפוך לנטל בשנים הבאות. לדוגמא, עלייה משמעותית בסכומי התשלומים, אובדן ערך הרכב, חוסר אפשרות לרכוש את הרכב בתום תקופת התשלומים, סטטוס של בעלים לרכב יד שניה ועוד.

כל הפרטים האלה אינם עובדים לטובת הקונה ולכן יש למצוא מימון לרכב 100%  שלא יגרום לכם לקבל רק את האפשרות “לשכור” את הרכב.

מימון איכותי מאפשר גמישות בתשלומים וריביות נוחות ובנוסף אפשרויות חשובות כמו אפשרות לרכוש את הרכב בסוף התקופה ועוד הזדמנויות חשובות רבות שהן כולן חלק ממה שניו קאר ליס מספקת עבור לקוחותיה.

שירות 100 אחוז מימון מקצועי לרכב

נושא חשוב נוסף בתחום מימון הרכב הוא האפשרות לפנות לגורם המתמחה באופן ספציפי בתחום הרכב (זאת בניגוד לבנקים הגדולים, למשל), מה שיעניק למשתמש חופש פעילות הרבה יותר נרחב ושליטה רבה יותר על הנכס שלו.

רכב 100% מימון לא תמיד דורש שעבוד לגורם המממן. כמו כן, חשוב מאוד לשים לב האם יש קנסות יציאה מהפוליסה, משום שכל דבר עשוי להשתנות תוך שנתיים או שלוש (בהתאם לכמות התשלומים החודשיים)

לדעתנו, כל אדם צריך לקבל את האפשרות לסיים את ההתקשרות ללא “עונש”. כל אלה מהווים גורמים חלומיים לקבלת מימון 100% ללא מקדמה, אך באמצעות השירות המעולה של חברת ניו קאר ליס ניתן ליהנות מכל היתרונות האלה באופן חופשי כחלק מחבילת השירות.

חברת ניו קאר ליס באה לשנות את חוקי המשחק בשוק הליסינג ולהעניק ללקוחותיה את התנאים הטובים ביותר.

100% מימון לרכב – הדרך הנוחה ביותר לקנות רכב חדש

פיג’ו 2008 ב- 100% מימון לרכב ללא שקל מקדמה

אז בואו נסכם ….

יש יתרונות וחסרונות גם למימון רכב של 100 אחוז וגם למימון רכב עם מקדמה. מימון של 100 אחוז לרכב אומר שלא תצטרכו להמציא כסף מראש עבור הרכב שלכם. זה יכול להיות מועיל אם אין לכם הון עצמי זמין למקדמה. עם זאת, חשוב לזכור שבסופו של דבר תשלמו יותר ריבית לאורך חיי ההלוואה עם 100 אחוז מימון.

גם מימון רכב עם מקדמה יכול להיות אופציה טובה, בהתאם למצב הכלכלי שלכם. אם יש לכם את המזומן זמין עבור מקדמה, זה יכול לעזור להפחית את התשלומים החודשיים שלכם ולחסוך לכם כסף בריבית לאורך חיי ההלוואה. עם זאת, תצטרכו לוודא שאתם מתקצבים בקפידה ולא מבזבזים יותר מדי על הרכב שלכם.

בסופו של דבר, ההחלטה האם לבחור 100 אחוז מימון רכב או מימון רכב עם מקדמה תלויה במצב הפיננסי האישי שלכם. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם תשלום חודשי גבוה יותר, 100 אחוז מימון לרכב עשוי להיות האפשרות הטובה יותר עבורך. עם זאת, אם אתה צריך לחסוך כסף בתשלומים החודשיים שלך, מימון רכב עם מקדמה עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר. שוחחו עם יועץ פיננסי שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר למצב הפיננסי הייחודי שלכם.

מחפשים רכב? צריכים ייעוץ? צרו קשר עוד היום עם יועצי הרכב שלנו במספר הטלפון  077-6707878 ונשמח לעזור לכם.

מובהר כי בכל מקרה תנאי המימון נקבעים על ידי הגורם המממן.

אנו ממליצים לבדוק את יכולת ההחזר החודשי ואת האפשרות שלכם לעמוד בתנאי המימון המהווה הלוואה לכל דבר ועניין.

ככלל אי עמידה בתנאי המימון/ ההלוואה אשר ניתנה על ידי כל גורם ממן עלולה לגרום אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

עד 100% מימון ללא מקדמה ובהחזר החודשי הנמוך בישראל0

רכב חדש ב 100% מימון בקצרה אומר שאתם יכולים ללוות את כל העלות של הרכב מהגורם המממן. זה יכול להיות שימושי אם אין לכם תזרים מיידי לקנות רכב חדש, או אם אתם רוצים לחלק את העלות של הרכב בצורה נוחה יותר מבלי להכביד על ההוצאות השוטפות שלכם.

השאלה אם מתאים לכם מימון 100% לרכב חדש תלויה גם בנסיבות האישיות שלכם. באופן כללי, ככלל אצבע, תצטרכו להיות בעל ניקוד אשראי טוב והכנסה קבועה כדי להיות זכאים ל-100 אחוז מימון רכב.

אם אינכם עומדים בקריטריונים הללו, ייתכן שעדיין תוכלו לקבל אישור להלוואה, אך ייתכן שתצטרכו לשלם מקדמה או להעמיד בטחונות.

עם 100 אחוז מימון רכב, המלווה יספק לכם את מלוא סכום הכסף הדרוש לרכישת רכב חדש. לאחר מכן ההלוואה תחולק להחזרים חודשיים קבועים מראש, בתוספת ריבית, עד לפירעון ההלוואה.

בניו קאר ליס אנחנו מציעים את הריביות הנמוכות בשוק עבור מימון מלא לרכבים ממגוון קטגוריות ויצרני רכב, אם זה רכבים פרטיים, רכבי מנהלים, רכבי שטח, רכבי קרוסאובר, רכבי מיני, רכבי ספורט ואפילו רכבי יוקרה.

ניתן למצוא מספר ספקים בתחום מימון הרכב, כאשר הראשונים והמובילים בהם הם הבנקים המרכזיים בישראל.

בנוסף, פועלות מספר חברות חוץ בנקאיות המשיגות מימון ממקורות שונים, לרבות קרנות שונות, חלוקה לתשלומים, ריבית והצמדה וכן הלאה.

עם זאת, לא כולם מאפשרים לקבל מימון לרכב ללא מקדמה

ישנם כמה יתרונות פוטנציאליים של בחירה ב-100 אחוז מימון לרכב כאשר אתם ניגשים לקנות רכב חדש. ראשית, זה הופך את קניית הרכב לנוחה יותר, ואפשרית יותר, מכיוון שלא תצטרכו למצוא מראש סכום חד פעמי גדול של של מזומן עבור קניית רכב, גם אם מדובר רק במקדמה, שהמקדמה עצמה בדרך כלל יכולה להיות בסכומים גבוהים מאוד.

שנית, קניית רכב ב- 100 אחוז מימון יכולה להקל על ניהול החסכונות שלכם, מבלי שתצטרכו להוציא חלק גדול (או הכל) בבת אחת, לטובת רכישת רכב חדש.

ולבסוף, קניית רכב ב- 100 אחוז מימון לרכב יכולה לתת לכם את הגמישות לבחור בתקופת החזר ארוכה יותר, מה שיכול להפחית את ההחזרים החודשיים שלכם ולהקל על חשבון הבנק והאשראי.

הקושי העיקרי בכל שיטות המימון הללו הן האותיות הקטנות. לדוגמא, ריבית קבועה וריבית בהצמדה עשויות להיות סכומים שונים לגמרי, לטוב ולרע. מדובר בגורמים שיש לקחת בחשבון.

מכיוון שאתם לווים את מלוא שווי, כלומר מימון 100 אחוז לרכב חדש, סביר להניח שתשלמו יותר ריבית, כי בסך הכל אתם לוקחים סכום גדול יותר של הלוואה, וככל שהסכום גדול יותר הריביות גבוהות יותר

גורם חשוב מאוד נוסף של מימון לרכב 100% מימון הוא העובדה הפשוטה שברוב המקרים מצב זה אומר שהרכב אינו שייך ללווה אלא לגורם המממן בלבד, וזוהי בעיה מבחינת רוכשים רבים.

עם זאת, בניו קאר ליס הרכב רשום על שם הלקוח מהרגע הראשון, ויש לזה חשיבות גדולה כי הרכב הוא בעצם -שלכם- מתחילת העסקה, ולא רק בסוף תקופת התשלומים.

קושי נוסף של מימון לרכב 100 אחוז לרכב זו העובדה שמחכה לכם תקופת החזרים חודשיים יחסית ארוכה, אז אם אתם חושבים שלא תעמדו בכל תקופת ההחזרים אתם יכולים להסתכן בהחזרת הרכב ללווה.

עם הקשיים כה, פעמים רבות הרוכשים אינם רואים ברירה אחרת, אך עכשיו המצב השתנה

כאמור, על מנת למצוא את המימון המשתלם ביותר לרכב, יש לשים לב לפרטים הקטנים של המימון שעשויים להפוך לנטל בשנים הבאות, לדוגמא, עלייה משמעותית בסכומי התשלומים, אובדן של ערך הרכב, חוסר אפשרות לרכוש את הרכב בתום תקופת התשלומים, סטטוס של בעלים לרכב יד שניה ועוד.

כל הפרטים האלה אינם עובדים לטובת הקונה, ולכן יש למצוא מימון לרכב 100% מימון שלא יגרום לכם לקבל רק את האפשרות “לשכור” את הרכב.

מימון איכותי מאפשר גמישות בתשלומים וריביות נוחות, ובנוסף אפשרויות חשובות כמו אפשרות לרכוש את הרכב בסוף התקופה ועוד הזדמנויות חשובות רבות, שהן כולן חלק ממה שניו קאר ליס מספקת עבור לקוחותיה.

שתפו אותנו

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ