צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר סוג רכב
בחר יצרן
Manufacturer
בחירת החזר חודשי
בחירת החזר חודשי - slider
020000

אופל אדם רוקס 2024

ה-אופל אדם רוקס  הוא רכב מיני איכותי ועשוי היטב, והוא בעצם גרסאה מעוצבת של ה-אופל אדם כאשר ברמה הויזואלית הוא כולל מאפיינים של רכב שטח. כלומר ה-אופל אדם רוקס הוא רכב עירוני לכל דבר אך הוא מסוגנן היטב ותנותן תחושה מיוחדת כאשר הוא כולל תוספות כמו, פגושים שחורים, חצאיות ומעוצב עם בתי גלגלים מנופחים ועוד תוספות אחרות. מאפיין נוסף של ה-אופל אדם רוקס הוא הגובה שלו, כלומר הוא גבוה בס"מ וחצי מה-אופל אדם הרגיל.

קלף אטרקטיבי נוסף ב-אופל אדם רוקס הוא שהוא מכיל גג בד נפתח בלחיצת כפתור פשוטה, ומיד הוא הופך את עורו לרכב דמוי קבריולה. ה-אופל אדם רוקס בהחלט עושה רושם טוב, אך לא רק ברמה החיצונית, אך גם מדוייקת מאוד עבור הזוגות העירוניים, כאשר הגודל והתנהגות הכביש מספקים חווית נהיגה מעולה ונוחה בעת תימרון! אם נציץ מתחת למכסה המנוע נמצא מנוע בנפח 1.4 ליטרים המספק 87 כוחות סוס, אשר עובד יפה מאוד עם תיבת הילוכים אוטומטית – רובוטית עם חמישה הילוכים, שילוב אשר מאפשר ל-אופל אדם רוקס ביצועים מספקים בהחלט. 

 ה-אופל אדם רוקס גם מפנקת עם רשימת איבזור יפה ומכילה תוספות אטרקטיביות כגון: בקרת שיוט, פנסי ערפל קדמיים, מחשב דרך ועוד. בנוסף  ה-אופל אדם רוקס לא חוסך באביזרי בטיחות ומציע את מירב האפשרויות האיכותיים כאשר הוא כולל: מערכת בלמים איכותית מסוג – ABS + EBD + BAS, שישה כריות אוויר, בקרת שיוט, איזופיקס ועוד. 

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

 צרו עמנו קשר  בטלפון 077-6707878 או השאירו פרטים באתר

רמות גימור אופל אדם רוקס
צריכים עזרה מנציג?
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!
No data was found

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ