צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר סוג רכב
בחר יצרן
Manufacturer
בחירת החזר חודשי
בחירת החזר חודשי - slider
020000

סקודה אוקטביה קומבי 2024

האוקטביה קומבי של סקודה הוא רכב משפחתי בסגנון סטיישן שימושי במיוחד. הסקודה אוקטביה קומבי שומר על מאפייניה המוכרים של האוקטביה אשר השאירה רושם מעולה עד היום כמו העיצוב, ותא הנוסעים המציג חומרים באיכות גבוהה, ומפה ישנם שינויים כמובן במימדים ואפשרויות הרכב באופן כללי.

אם נציץ מתחת למכסה המנוע של האוקטביה קומבי נראה כי כל סוגי המנועים מציעים הן ביצועים טובים והן צריכת דלק חסכונית, ומבין המנועים מתבלט דווקא המנוע הקטן במבחר, עם נפח של 1.0 ליטר בלבד, אך הוא מאפשר לאוקטביה קומבי להשיג צריכת דלק טובה של כ – 18.5 ק”מ לליטר.

עם האוקטביה קומבי תוכלו להינות מחווית נסיעה טובה ובידוד רעשים מעולה. האוקטביה קומבי מציעה מרווח מצויין לנוסעים בחלקה האחורי ומתאפיינת כמשפחתית שימושית ואיכותית כאשר היא מציעה תא מטען איכותי ומרווח.

האוקטביה קומבי כוללת איבזור כמו בקרת שיוט, מראות צד מתקפלות חשמליות ועוד. מבחינת מפרט הבטיחות האוקטביה קומבי בהחלט מפנקת ומבליטה את עצמה עם איבזור כגון: שבע כריות אוויר, בקרת יציבות אלקטרונית, איזופיקס, מערכת בלמים איכותית מסוג – ABS + EBD + BAS, מערכת “עצור וסע” לדימום מנוע בעמידה, מערכת עזר לזינוק בעליה, מערכת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי, מערכת Hill-Hold למניעת הדרדרות ועוד.

בנוסף, האוקטביה קומבי מצטיינת במבחני ריסוק ומקבלת ציון מושלם של חמישה כוכבים. אנו מזמינים אתכם לנסיעת מבחן, ייעוץ והכוונה מטובי יועצי הרכב שלנו, באווירה רגועה ושירות אדיב ואישי.

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

ניו קאר ליס – הדרך החכמה לרכב שלך  9640*

 

 

רמות גימור סקודה אוקטביה קומבי
צריכים עזרה מנציג?
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!
No data was found

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ