צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר סוג רכב
בחר יצרן
Manufacturer
בחירת החזר חודשי
בחירת החזר חודשי - slider
020000

טויוטה אוריס היברידית 2024

ה-טויוטה אוריס של 2018 מגיע הוא רכב משפחתי אשר מוצע בגרסה היברידית סופר חסכונית ומציע את כל הטוב של אחיו הטויוטה אוריס (הלא היברידי) פלוס צריכת דלק מעולה אשר שמה אותו בראש הרשימה. בנוסף ה-טויוטה אוריס ההיברידי מציע חווית נהיגה שקטה ונעימה בסביבה עירונית וידידותית מאוד לתפעול, לצד העובדה שהוא מציע אבזור עשיר ואיכותי. 

אם נציץ מתחת למכסה מנוע של ה-טויוטה אוריס ההיברידי נמצא מנוע היברידי בנפח 1,800 ליטר המשודך תיבת הילוכים אוטומטית – רציפה אשר מצליח לספק הספק נאה מאוד של 136 כוחות סוס. שילוב מנצח זה של ה-טויוטה אוריס ההיברידי  מאפשר צריכת דלק מעולה, ואם תהיתם כמה מעולה, אז אתם יכולים לצפות לצריכה של 20 קילומטר לליטר בסך הכל זמן של יומיים. 

ה-טויוטה אוריס ההיברידי מציע איבזור מפנק כגון: חישוקים קלים, פנסי ערפל קדמיים, מחשב דרך, שליטה מההגה על תיבת ההילוכים ועוד. מבחינת איבזור הבטיחות ה-טויוטה אוריס ההיברידי מפנקת גם כן עם תוספות איכותיות כגון: מערכת עזר לזינוק בעליה, מערכת בטיחות Toyota Safety Sense הכוללת מערכת למניעת התנגשות, מערכת התראה על סטיה מנתיב, מערכת זיהוי תמרורים ומערכת להחלפה אוטומטית בין אורות דרך לאורות גבוהים, איזופיקס, בקרת יציבות אלקטרונית, שבעה כריות אוויר, חיישני לחץ אוויר ועוד. בנוסף ה-טויוטה אוריס ההיברידי לא מדלג על חשיבות מבחני הריסוק ודואג לקבל ציון מעולה של חמישה כוכבים. 

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

 צרו עמנו קשר  בטלפון 077-6707878 או השאירו פרטים באתר

 

 

רמות גימור טויוטה אוריס היברידית
צריכים עזרה מנציג?
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!
No data was found

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ