צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר סוג רכב
בחר יצרן
Manufacturer
בחירת החזר חודשי
בחירת החזר חודשי - slider
020000

טויוטה אוריס סטיישן 2024

ה-טויוטה אוריס סטיישן ווגון הוא מהווה אלטרנטיבה מעניינת לא רק לטויוטה אוריס הרגילה אלא גם לטויוטה קורולה המפורסמת, וזאת בשל מידת השימושיות שלו עבור המשפחה. ה-טויוטה אוריס סטיישן ווגון מכיל תא מטען מרשים וגדול בצורה משמעותית מתא המטען של של האוריס הרגילה ומאפשר שידרוג משמעותי ברמת החיוניות מההיבט הזה. גם נוחות הנסיעה של ה-טויוטה אוריס סטיישן ווגון גבוהה ומפנקת, והוא מכיל רשימת אבזור עשירה במיוחד.

אם נביט מתחת למכסה המנוע של ה-טויוטה אוריס סטיישן ווגון  נמצא מנוע בנפח 1800 ליטרים עם הנעה הייברידית אשר מצליח לייצר הספק מיירבי של 136 כוחות סוס וזה משודך עם תיבת הילוכים אוטומטית – רציפה ואלו מצליחים לייצר נסיעה חלקה ומהנה. ה-טויוטה אוריס סטיישן ווגון מאפשר צריכת דלק מרשימה בהחלט ומייצג את חברת טויוטה בצורה מרשימה בהחלט כאשר הוא מציג רשימת נתונים מרשימים לצד רשימת אביזרי בטיחות אטרקטיבית.

ה-טויוטה אוריס סטיישן ווגון כוללת איבזור איכותי ושימושי כגון: מערכת מולטימדיה מתקדמת עם מצלמת רוורס, חישוקים קלים, מחשב דרך, לחצן EV לשימוש במנוע החשמלי בלבד, פנסי ערפל קדמיים ועוד. כאמור מעבר לכל זאת ה-טויוטה אוריס סטיישן ווגון כוללת גם איבזור בטיחות עשיר במיוחד הכולל: מערכת עזר לזינוק בעליה, מערכת בטיחות Toyota Safety Sense הכוללת מערכת למניעת התנגשות, מערכת התראה על סטיה מנתיב, מערכת זיהוי תמרורים ומערכת להחלפה אוטומטית בין אורות דרך לאורות גבוהים, איזופיקס, בקרת יציבות אלקטרונית ועוד. בנוסף לכך ה-טויוטה אוריס סטיישן ווגון זוכה בציון של חמישה כוכבים במבחני ריסוק.  

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

 צרו עמנו קשר  בטלפון 077-6707878 או השאירו פרטים באתר

 

רמות גימור טויוטה אוריס סטיישן
צריכים עזרה מנציג?
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!
No data was found

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ