צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר סוג רכב
בחר יצרן
Manufacturer
בחירת החזר חודשי
בחירת החזר חודשי - slider
020000

מאזדה דמיו 2024

הדגם אזל מהמלאי ואינו משווק דרכינו כרכב חדש

ה-מאזדה דמיו שייך לקטגוריית הרכבים המשפחתיים הקטנים. ה-מאזדה דמיו הוא למעשה גרסה משופרת של הסדאן של מאזדה 2, ואם נשים לב נראה כי לקחו את המאזדה 2 הקטן והוסיפו תא מטען וכך נוצר ה-מאזדה דמיו האטרקטיבית. ה-מאזדה דמיו מציג עיצוב עכשווי ואטרקטיבי, ומתעלה על המתחרים הרבים בקטגוריית המשפחתיות הקטנות. רשימת האבזור מגוונת יותר בהתאם לגרסה, והתא הפנימי מוקפד ואיכותי, אבזור הבטיחות מפנק, תא המטען גדול ומספיק בהחלט למשפחה ממוצעת.

אם נציץ מתחת למכסה מנוע של ה-מאזדה דמיו נמצא מנוע בנפח 1,500 ליטרים המסוגל לייצר הספק מעולה של 160 כוחות סוס ומשודך עם תיבת הילוכים אוטומטית מסוג טיפטרוניק, שילוב המעניק ביצועים טובים וגם מאפשר לכם לשמור על צריכת דלק טובה. התנהגות הכביש של ה-מאזדה דמיו טובה גם כן והוא מאפשר נהיגה נוחה וזורמת.

מבחינת האבזור הבסיסי ה-מאזדה דמיו מכיל: חישוקים קלים, בקרת שיוט, מראות צד מתקפלות חשמליות, הנעה ללא מפתח, מחשב דרך ועוד. מבחינת אבזור הבטיחות ה-מאזדה דמיו בהחלט נותן את המיטב וכולל איבזור כמו: מערכת בלמים איכותית מסוג – ABS + EBD + BAS, שישה כריות אוויר, איזופיקס, בקרת יציבות אלקטרונית, פנסי ערפל קדמיים, מצלמת רוורס, חיישני גשם, חיישני תאורה, מערכת לבלימה אוטומטית במהירות עירונית, מערכת התראה על סטיה מנתיב, ועוד.

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

 צרו עמנו קשר  בטלפון 077-6707878 או השאירו פרטים באתר

רמות גימור מאזדה דמיו
צריכים עזרה מנציג?
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!
No data was found

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ