צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר סוג רכב
בחר יצרן
Manufacturer
בחירת החזר חודשי
בחירת החזר חודשי - slider
020000

אופל זאפירה 2024

הדגם הזה אזל מהמלאי ואינו משווק. לצפייה בדגמים נוספים של רכבים משפחתיים – לחצו כאן

ה-אופל זאפירה הוא מיני וואן מרווח המציג נוחות, מאפשר חיסכון ושימושי ברמה גבוהה מאוד. ה-אופל זאפירה רעיונית מתוכנן ויזואלית על פי הסגנון של ה-אופל אסטרה המשפחתית, ושניהם חולקים אותו סוג מנוע, אך מעבר לכך ה-אופל זאפירה היא חיה מסוג אחר עם אפשרויות רבות ואיכותיות. כאמור אם נציץ מתחת למכסה המנוע של ה-אופל זאפירה אנחנו נמצא מנוע שמציע גם ביצועים מעולים ובנוסף לכך מאפשר לכם צריכת דלק מעולה מסוג טורבו – בנזין בנפח 1.4 המציג 140 כוחות סוס ומשולב עם תיבת הילוכים אוטומטית מסוג טיפטרוניק. פה נגמר המשותף לזאפירה ולאסטרה.

ה-אופל זאפירה מכיל 7 מקומות ישיבה אשר מתכווננים עצמאית, מה שמאפשר מגוון רחב של אפשרויות מבחינת מיקסום הנוחות שלכם. אם נביט פנימה אל תוך תא הנוסעים אנו נמצא מספר מרשים של 29 תאי אחסון בגדלים שונים. מבחינת נוחות הנסיעה עבור הנוסעים, ה-אופל זאפירה מרווחת ובשורה השלישית יש מושבים המיועדים בעיקר לילדים עובדה המאפיינת רכבים אחרים השייכים לקטגורית המיניוואנים. כשהמושבים בתפוסה מלאה, ה-אופל זאפירה מציגה גם נוחות נסיעה מעולה וגם התנהגות כביש משובחת. פלוס נוסף של ה-אופל זאפירה  הוא שדה הראיה הרחב אשר משפיע בצורה טובה על יכולת התמרון של הנהג ברכב. 

ה-אופל זאפירה בנוסף כוללת איבזור כגון: בקרת שיוט, פנסי ערפל קדמיים, מסילות גג ועוד. גם בתחום הבטיחות ה-אופל זאפירה מציגה אפשרויות מעולות לבטיחות כגון: מערכת בלמים איכותית מסוג – ABS + EBD + BAS, שישה כריות אוויר, בקרת יציבות אלקטרונית, איזופיקס ואף זוכה בדירוג של חמישה כוכבים במבחני ריסוק. 

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

 צרו עמנו קשר  בטלפון 077-6707878 או השאירו פרטים באתר

רמות גימור אופל זאפירה
צריכים עזרה מנציג?
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!
No data was found

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ