צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר יצרן
בחירת החזר חודשי
028600

פורד טרנזיט 2022

הדור השישי של פורד טרנזיט הוצג בשנת 2013, עבר מתיחת פנים ראשונה בשנת 2018 וזכה ב – 2020 לעדכון נוסף.

הטרנזיט שייך לסגמנט המסחריות הגדולות וככזה הוא מוצע במגוון רחב מאוד של גרסאות, סידודי הנעה (אחורית או קדמית), בסיסי גלגלים (330 ס”מ או 375 ס”מ), מרכבים (553 ס”מ, 598 ס”מ ו-670 ס”מ), שתי מידות גובה (254 ס”מ או 278 ס”מ), סידור לנועים (קומבי) או מטען (ואן) ויכולות העמסה – עד 2,385 ק”ג למשקל כולל של 5 טון.

ההיצע המקומי כיום כולל את גרסת הקומבי – L350, אשר מגיעה עם בסיס גלגלים ארוך של – 375 ס”מ, הנעה קדמית ומנוע טורבו-דיזל בנפח 2000 סמ״ק עם 130 כוחות סוס המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית עם 6 הילוכים. גרסאות הואן מוצעות עם אותו המנוע בהספק גבוה יותר של – 170 כוחות סוס עם הנעה אחורית ותיבת הילוכים ידנית עם 6 הילוכים או אוטומטית (10 הילוכים).

העיצוב החיצוני של הטרנזיט חלק ואווירודינמי, עם זאת לא יצאו מגדר הרגיל כדי להקנות לו צורה חדשה וכך שמרו בפורד על מסורת העיצוב הוותיקה של הדגם. שנכנסים פנימה מגלים קבינה פשוטה אך שימושית עם תאי אחסון בגדלים שונים, מקום לבקבוקי / כוסות שתיה ועזרים נוספים המאפשרים עבודה יעילה במהלך היום. כמו כן אי אפשר להתעלם מהמסך המותקן בקונסולה המרכזית איתו אשר נותן אינדיקציה לגבי מערכות שונות ברכב.

בנוסף הנדסת האנוש של הטרנזיט מעולה ושמה את כל מה שצריך בדיוק במקום בו יהיה הכי נח לגשת אליו, דוגמה מעולה לזה היא ידית ההילוכים אשר ממוקמת בצורה מעולה ונוחה מאוד לתפעול.

ברמת הבטיחות פורד דאגה לשים את פסגת הטכנולוגיה אשר תשמור עליכם ברגעים החשובים לדוגמה: מערכת בלמים ABS + EBD + BAS, בקרת יציבות, 2 כריות אוויר, חישניי לחץ אוויר, בלימת חירום אוטומטית, בקרת סטיה מנתיב עם היגוי אקטיבי ועוד רבים.

בשורה התחתונה, הטרנזיט של פורד נותן תמורה גבוהה למחיר, עם אמינות, רמת בטיחות גבוהה וגרסאות רבות לבחירה אשר מהן ניתן למצוא את הגרסה המתאימה ביותר לשימוש הספציפי שלכם.

אנו מזמינים אתכם לנסיעת מבחן והתרשמות יחד עם טובי המומחים שלנו, צלצלו עוד היום אנחנו תמיד שמחים לעזור.

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

ניו קאר ליס – הדרך החכמה לרכב שלך – 9640*

רמות גימור פורד טרנזיט
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ

This is inserted at the bottom

0