צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר יצרן
בחירת החזר חודשי
028600

טסלה מודל X 2022

טסלה מודל X הוא רכב הפנאי של החברה והוא חשמלי לחלוטין. המודל X מעניק איכות נסיעה ונהיגה מעולה בשילוב עם מרווח עצום ועיצוב אלגנטי, מינימליסטי ופתוח ביותר בחלל הפנים של הרכב, בדומה למודל S של החברה. גודלו הכללי של המודל X גדול ומקביל לרכבים דוגמת ה – X5 של BMW או ה – Q7 של אאודי.

המודל X מיוצר בשתי גרסאות אשר מצוידות ב – 6 או 7 מקומות ישיבה כאשר הדלתות האחוריות הן דלתות ״כנף״ הנפתחות כלפי מעלה, מלבד המראה המיוחד צורת הפתיחה גם מאפשרת פתח כניסה רחב אל שורת המושבים השניה.

שתי הגרסאות שונות בכך שאחת מיועדת לביצועים והשנייה למרחקים ארוכים. שתי הגרסאות מצוידות בשני מנועים עם הנעה כפולה (4×4). גרסת המרחקים הארוכים מגיעה עם יחידת הנעה היוצרת הספק של 670 כוחות סוס, תאוצה של – 3.9 שניות מ – 0 ל – 100 קמ״ש עם זמן טעינה ביתית של כ – 19 שעות (מ – 0 ל – 100%) וטעינה מהירה של כ – 40 דקות.

גרסת הביצועים מגיעה עם יחידת הנעה אימתנית היוצרת הספק של – 1020 כוחות סוס, תאוצה של – 2.6 שניות מ – 0 ל – 100 קמ״ש וניתנת לטעינה בטעינה מהירה בקצב של עד 35 דקות בעמדות טעינה ייעודיות של חברת טסלה. בטעינה רגילה זמן הטעינה הוא כ – 17.5 שעות מ – 0 ל – 100% סוללה. 

עיצוב הפנים של המודל X שואב השראה גדולה מהמודל S והטכנולוגיה הייחודית המאבזרת את הרכב היא לא אחרת ממדהימה. החל מ״נהג אוטומטי״ הידוע בכינויו הטייס האוטומטי ועד למצבי הנהיגה השונים המתבקשים מרכב פנאי חשמלי מהשורה הראשונה.

שטח הפנים של המודל X מעוצב בצורה פתוחה ונקיה מאוד, עם גימור ובניה ברמה גבוהה ביותר. גודל המרווח ליושבים ברכב גדול ומרווח ביותר, העיצוב הנקי והאלגנטי מזכיר שילוב בין מכונית פורמולה 1 למטוס הרבה בזכות ההגה הייחודי של המודל X שאינו עגול ומזכיר בצורתו את מוט ההיגוי (Yoke) של מטוס בואינג.

בקונסולה המרכזית מותקן מסך גדול במיוחד (ביחס לרוב הרכבים בשוק) עם אלכסון של 17 אינץ׳ ברזולוציה של 2200×1300 עם תגובה מהירה ביותר אשר מיועד באיכותו למשחקי וידאו מובחרים.

מערכת המולטימדיה המורחבת של המודל X כוללת בנוסף למסך המגע גם מערכת שמע המצוידת ב – 22 רמקולים עם הספק של 960 וואט (Peak), חיבור בלוטות׳ אשר תומך בריבוי התקנים, מערכת טעינה אלחוטית מהירה בהספק של עד 36 וואט ועוד.

המודל X של טסלה שומר עליכם מוגנים ביותר עם מערכות בטיחות אקטיביות ופסיביות מתקדמות כגון שלדת מרכב ייחודית עם מרכז כובד נמוך במיוחד אשר מקטין משמעותית את הסיכוי להתהפכות הרכב ותכנון סביבת נוסעים מחוזקת מפני פגיעה בכל ההיקף (כולל הגג) כמובן שהמודל X עברה את מבחני הריסוק עם ציון 5 כוכבים.

בשורה התחתונה, הטסלה מודל X הוא רכב פנאי / שטח עתידני בו אפילו הנהג הוא לעיתים נוסע מן המניין, מצוידת במיטב הטכנולוגיה העדכנית ביותר אשר עושה עבודה מעולה בשמירה והבטחה של איכות נסיעה מדהימה.

אנו מזמינים אתכם לנסיעת מבחן והתייעצות עם טובי מומחי הרכב שלנו בכל עת.

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים. 

ניו קאר ליס – הדרך החכמה לרכב שלך  9640*

צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ

This is inserted at the bottom

0