צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר סוג רכב
בחר יצרן
Manufacturer
בחירת החזר חודשי
בחירת החזר חודשי - slider
020000

טויוטה פריוס 2024

הדגם אינו משווק יותר כחדש, למידע נוסף אודות דגמים דומים של טויוטה: דגמי טויוטה 2023

הטויוטה פריוס הוא רכב היברידי השייך לקטגורית הרכבים המשפחתיים. במקרה של הפריוס, עצם היותו “היברידי” לא בהכרח מתעלה מעל שאר הטוב שהוא מציע.

בדור הרביעי של הפריוס, מוצגת שורה מכובדת של שדרוגים ושיפורים כגון: עיצוב חדשני, מודרני ואטרקטיבי אשר מתבלט מאוד אל מול דגמים קונבנציונלים אחרים מבית טויוטה, תא נוסעים מאובזר בטכנולוגיה איכותית כגון: מסכים ואביזרים שונים, סגנון מושב נוסעים נמוך, תא מטען שימושי וגדול בנפחו.

בנוסף, הטויוטה פריוס מציע מרווח פנימי מרווח ביותר ונוח עבור הנוסעים המשולב עם נוחות נסיעה מעולה והתנהגות כביש טובה מאוד.

שנביט מתחת למכסה המנוע של הפריוס נמצא יחידת הנעה היברידית עם מנוע בנזין בנפח 1798 סמ״ק אשר מפיקה 122 כוחות סוס ומשולבת עם תיבת הילוכים אוטומטית רציפה.

הפריוס ההיברידי גם מעביר את הנהיגה בנועם וקלילות וביחס לדגמים הקודמים כמות הרעש בתוך תא הנוסעים השתפרה משמעותית.

כידוע, הטויוטה פריוס מנצח בצריכת הדלק אשר נותרה מעולה, ואף השתפרה. כאשר נבדקה במסגרת מבחני דרכים, כאשר נמדדו לה כ – 24.4 ק”מ לליטר אשר מעמיד אותו כאחד הרכבים המשפחתיים החסכוניים כיום.

מבחינת האבזור, גם בגרסת הבסיס הפריוס מציע לא מעט וכולל: כוונון מושבים חשמלי, מראות צד מתקפלות חשמליות, חישוקים קלים, בורר מצבי נהיגה, כניסה פלוס הנעה ללא מפתח ועוד.

גם באיבזור הבטיחות לא נחסך דבר ומוצעות תוספות כגון: מערכת זיהוי תמרורים, מערכת התראה לשמירת מרחק כולל בלימה אוטומטית, מערכת התראה על סטיה מנתיב הכוללת היגוי אקטיבי, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, בקרת שיוט אדפטיבית הכוללת שמירת מרחק, מצלמת רוורס, מערכת בלמים מתקדמת, איזופיקס, שבע כריות אוויר ועוד.

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

ניו קאר ליס – הדרך החכמה לרכב שלך – 9640*

רמות גימור טויוטה פריוס
צריכים עזרה מנציג?
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!
No data was found

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ