צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

פולקסוואגן קאדי

הדגם אזל מהמלאי ואינו משווק דרכינו כרכב חדש

פולקסווגן קאדי – המסחרית המשפחתית

הפולקסווגן קאדי הוא טנדרון מסחרי, שבנוי על התשתית של הגולף המשפחתית. ביחס לשאר הרכבים בתחום, הקאדי נחשב למהודר ומשפחתי יותר ולא רק לצרכי עבודה: בגזרת העיצוב פגעו בול, תא הנוסעים נוטף איכות, מפרט האבזור עשיר וניתן גם לבחור בשורה של מערכות בטיחות מתקדמות.

הפולקסווגן קאדי משווק בתצורה קצרה או ארוכה, בגרסאות נוסעים או במסחריות סגורות, גם בדור הנוכחי ישנה אפשרות לשבעה מקומות ישיבה. הפולקסווגן קאדי מגיע בכמה אפשרויות של מנועי טורבו-בנזין, אחד בנפח 1,000 והשני ב-1,400 סמ”ק, ובמנוע דיזל בנפח 2,000 סמ”ק. כל המנועים בעלי ביצועים טובים לצד תצרוכת דלק נמוכה. בשל האיכות העדיפה יחסית ותיבות ההילוכים האוטומטיות, פולקסווגן קאדי משמש פעמים רבות גם כרכב להסעת נכים.
פולקסווגן קאדי השילוב המושלם בין רכב מסחרי לבין משפחתי.

פולקסווגן קאדי – עיצוב חיצוני

פולקסווגן קאדי הוא לא מרכבי העבודה עם המראה הקשוח ומחוספס שנהיה קצת מאוס על ידי משתמשי רכבי העבודה בשנים האחרונות, שרוצים רכב עם עיצוב מרענן יותר. בפולקסווגן מכירים את הדרישה הזאת טוב מאוד והקאדי החדש מגיע עם עיצוב מודרני יותר המשלב קווים חדים, גריל עם קריצה יוקרתית ויחידות תאורה צרות ולא גסות, כל אלו נותנים לקאדי מראה של רכב איכותי ולא עוד רכב מסחרי עם הרבה פלסטיק שחור מסביב וכמובן שהעמידות והשימושיות המוכרת של הקאדי ממשיכה הלאה עם העיצוב המודרני יותר, אם לא מתעלה עליו. פולקסווגן קאדי ניחן במידות גדולות ורחבות עם בסיס גלגלים של 2.682 מטר, אורך של 4.408 מטר, גובה 1.822 מטר ורוחב 1.793 מטר, קל מאוד לעבוד עם הקאדי, להכנס לרכב ולהעמיס עליו סחורה, במיוחד עם דלת הצד הרחבה.

פולקסווגן קאדי – עיצוב פנימי

כאשר יושבים במושב הנהג של הקאדי, מגלים סביבת נהג איכותית ומתקדמת שמרגישה מאוד אינטואיטיבית. מרגישים שסטנדרט האיכות של הקונצרן הגרמני בא לידי ביטוי היטב בתכנון סביבת הנהג וזה מתבטא בבחירה נכונה של חומרי גלם איכותיים ושילוב עיצוב עם מחשבה שהופכים את השהייה בתא הנהג למהנה ביחד עם הרבה מקומות אחסון שימושיים במיוחד ואבזור שהופך את חווית הנהיגה לנוחה יותר.

מגוון תצורות המושבים של הפולקסווגן קאדי הופכים אותו לרכב ורסטילי במיוחד – מרכב טכנאים שאפשר להוביל איתו מגוון רחב של ציוד ועד רכב משפחתי. לא סתם הפולקסווגן קאדי פופולרי גם כרכב נכים (גם להסעת נכים וגם לנהגים נכים) מאחר ואפשר לסדר את המושבים בצורה שמתאימה לכמעט כל שימוש. למי שמחפש הרבה חלל הטענה אז ישנה האפשרות של 5 מושבים המאפשרים 918 ליטרים של חלל הטענה או למי שמחפש להשתמש ברכב בעיקר להסעת נוסעים ישנה האפשרות 7 מושבים שמשאירים 190 ליטרים של חלל הטענה. הגרסאות המונגשות המתאימות להסעות נכים, מגיעות עם רצפה מונמכת ומקום לכסא גלגלים בשורת המושבים האחרונה.

פולקסווגן קאדי – מנועים וביצועים

הקאדי החדש מגיע עם מגוון רחב של מנועים, כולם חזקים וחסכוניים – המנוע הראשון הוא מנוע TSI טורבו בנזין בנפח 1.0 ליטר עם 102 כוחות סוס, 5000 סל”ד להספק מרבי, מומנט מרבי 17.8 קג”מ ו- 1500 סל”ד ותאוצה מ- 0 ל- 100 ב- 10.8 שניות. המנוע השני הוא מנוע TSI טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטר עם 125 כוחות סוס, 5000 סל”ד להספק מרבי, מומנט מרבי 20.4 קג”מ ו- 1400 סל”ד ותאוצה מ- 0 ל- 100 ב- 10.8 שניות. המנוע השלישי העוצמתי והחסכוני יותר הוא מנוע TDI טורבו דיזל בנפח 2.0 ליטר עם 102 כוחות סוס, 3000 סל”ד להספק מרבי, מומנט מרבי 25.5 קג”מ ו- 1300 סל”ד ותאוצה מ- 0 ל- 100 ב- 12.6 שניות. כל המנועים משודכים לתיבת חמישה הילוכים ידנית או תיבה רובוטית כפולת מצמדים עם שישה או שבעה הילוכים.

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

 צרו עמנו קשר  בטלפון 077-6707878 או השאירו פרטים באתר

רמות גימור פולקסוואגן קאדי
No data was found
No data was found
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ