צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר יצרן
בחירת החזר חודשי
028600

פולקסוואגן קראפטר 2022

פולקסוואגן קראפטר – מוכנה לצאת לדרך

פולקסווגן קראפטר היא מסחרית גדולה ובדור השני שלה היא מקבלת מבנה עצמאי ואינה מבוססת על המרצדס ספרינטר. הקראפטר מגיעה בכמה גרסאות עם מגוון רחב של מידות- אורך, גובה וגם אפשרויות הנעה ותיבת הילוכים. כל הגרסאות מגיעות עם מנוע TDI 2.0 ליטר. הגרסאות הקצרות עם הגג הרגיל הן בעלות 140 כ"ס ותיבת 6 הילוכים ידנית והגרסאות הארוכות עם הגג הגבוה הן בעלות 177 כ"ס ותיבת 8 הילוכים אוטומטית.

בעקבות המשקל הגבולי של הקראפטר, היא מתאימה לבעלי רישיון ב' (שהונפק לפני 2007). כושר ההעמסה של הקראפטר נע בין 1426 ל-1574 ק"ג והנפח נע בין 9900 ל-14,400 ליטר. בנוסף, פולקסווגאן קראפטר מגיע עם אפשרויות זיווד שונות, המציעות אבזור עשיר, אפילו יותר מהמתחרות. ואולי הכי חשוב – הקראפטר מגיעה עם מערכות בטיחות מתקדמות ואקטיביות הכוללות התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת עייפות לנהג, מערכת פיצוי לרוחות צד, חיישני חניה 360 מעלות ומצלמת רוורס.

פולקסוואגן קראפטר – עיצוב פנימי

כשאתם ניגשים אל הקראפטר, אתם פוגשים מסחרית שהיא מזמינה מאוד ובאה לקראתכם בזכות שתי ידיות אחיזה שיעזרו לכם לקפץ פנימה למושב הגבוה של המסחרית הענקית העדינה. בתוך הקראפטר ניתן למצוא מושבים הידראולים עם אפשרויות כיול לפי משקלו של הנהג. המושבים נוחים במיוחד עם תנוחת נהיגה מעולה, שתי משענות יד ועוד פונקציות להתאמה מושלמת לנהג – במיוחד מהסוג שמרבה לבלות את זמנו בכביש. שדה הראייה ממושב הנהג רחב, בין היתר בזכות מראות גדולות שנותנות כיסוי רחב לכל מה שמתרחש מסביב למסחרית.

הקראפטר בנויה בצורה איכותית, לא רק שרואים את זה אלא גם מרגישים את זה. הכפתורים ממוקמים ומגיבים כמו שצריך והכל מעוטר בטקסטורה איכותית. בתא הנהג פולקסווגן שמו הרבה תאי אחסון כמעט בכל מקום ברכב – בדלתות, בתקרה ובעוד מקומות כמו במשטח העליון מעל הנהג. ניתן גם להוריד את משענת המושב האמצעי ולקבל שולחן עבודה קטן ואם תרצו מקום אחסון גדול יותר מתאי האחסון הרגילים, תוכלו להרים את שני מושבי הנוסעים שמתחתם מסתתר ארגז פרקטי במיוחד.

פולקסוואגן קראפטר – חלל העמסה

פולקסווגן קראפטר היא אחת המסחריות הטובות ביותר מבחינת חלל העמסה בקטגוריה שלה. עם דלתות הזזה רחבות הנפתחות עד 1,311 מ"מ, גובה תא העמסה גבוה של עד 2,196 מ"מ ואדן העמסה שניתן להורידו ב 100 מ"מ. הקראפטר תוכננה לכך שיהיה אפשר להתקין בה מערכות מדפים ללא בעיה ואפילו מעבר לכך, כך שהיא מתאימה כמעט לכל סוגי עסק. בפולקסוואגן קראפטר יש עד 14 טבעות שקועות ברצפה, מסילות על כל הקירות ומתלה על פנים הגג, שיעזרו לכם לקשור ולאבטח את המטען שלכם על מנת שיהיה בטוח במאה אחוז.

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

 צרו עמנו קשר  בטלפון 077-6707878 או השאירו פרטים באתר

רמות גימור פולקסוואגן קראפטר
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ