צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר סוג רכב
בחר יצרן
Manufacturer
בחירת החזר חודשי
בחירת החזר חודשי - slider
020000

סקודה ראפיד ספייסבק 2024

ה-סקודה ראפיד ספייסבק הוא רכב המכוון לשווקים המתפתחים, משמע לצרכן הצעיר יותר אשר מחפש מכונית גדולה שימושית וזולה. ה-סקודה ראפיד ספייסבק הוא רכב מרווח ומאפשר שימוש גמיש כאשר הוא משלב תא נוסעים מרווח וכולל גם תא מטען עם נפח גדול. ה-סקודה ראפיד ספייסבק מתאפיינת גם במראה מודרני וצעיר יותר, לדוגמא תוספת של גג שמש פנוראמי.

רשימת האבזור של ה-סקודה ראפיד ספייסבק גם כוללת תוספות כמו: חישוקים קלים, חלונות כהים, פנסי ערפל קדמיים ועוד. גם מבחינת אבזור הבטיחות ה-סקודה ראפיד ספייסבק מציעה אבזור איכותי מגוון ומפנק כגון: ABS + EBD + BAS, שש כריות אוויר, איזופיקס, בקרת יציבות אלקטרונית, מערכת "עצור וסע" לדימום מנוע בעמידה, מערכת עזר לזינוק בעליה, מערכת התראה לשמירת מרחק עם בלימת חירום אוטונומית ועוד.

אם נציץ מתחת למכסה המנוע של ה-סקודה ראפיד ספייסבק נמצא כי בגרסת הבסיס הוא מצויד במנוע טורבו-בנזין בנפח 1,000 סמ"ק המספק 95 כוחות סוס, שילוב המספק ביצועים טובים מאוד. הגרסה המתקדמת משלבת מנוע טורבו-בנזין בנפח 1.4 ליטר וזה מייצר 125 כוחות סוס ושילוב זה מאפשר ביצועים פשוט מעולים. ניתן לומר כי ה-סקודה ראפיד ספייסבק היא מציאה מדליקה ובגרסה המתקדמת שלה אף יותר.

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

 צרו עמנו קשר  בטלפון 077-6707878 או השאירו פרטים באתר

 

רמות גימור סקודה ראפיד ספייסבק
צריכים עזרה מנציג?
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!
No data was found

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ