צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

בחר סוג רכב
בחר יצרן
בחירת החזר חודשי
028600

סקודה ראפיד 2022

הדגם אזל מהמלאי ואינו משווק דרכינו כרכב חדש

ה-סקודה ראפיד שייכת לקטגוריית המשפחתיות הקומפקטיות, ומיועדת לשווקים המתפתחים אשר מכוונים לצרכן אשר גודל ועלות הם השיקולים העיקריים שלו כאשר הוא בוחר רכב אשר ילווה אותו לאורך זמן. ה-סקודה ראפיד אמנם מציע מחיר המשוייך עם רכבים משפחתיים קטנים יותר אך הוא אינו קטן כלל. ה-סקודה ראפיד מציע תא נוסעים מרווח לצד תא מטען מרווח לא פחות עם קיבולת של 530 ליטרים.

הסקודה רפיד מציע מנועים בנפחים מגוונים: המנוע מסוג טורבו בנזין מאפשר לכם בחירה בין מנוע בנפח 1.0 המספק 95 כוחות סוס ושולב עם תיבת הילוכים אוטומטית – רובוטית כפולת מצמדים, או מנוע בנפח 1.4 ליטרים המספק 125 כוחות סוס ומשודך עם תיבת הילוכים שהיא גם אוטומטית – רובוטית כפולת מצמדים. שני סוגי המנועים מאפשרים חיסכון משמעותי בצריכת הדלק והופכים את ה-סקודה ראפיד לרכב בעל ערך רב.

ה-סקודה ראפיד מאובזר בתוספות שונות אשר גם הן מעלות את ערכו וכדאיותו כגון: בקרת שיוט, פנסי ערפל קדמיים, מחשב דרך, מערכת “עצור וסע” לדימום מנוע בעמידה, מערכת עזר לזינוק בעליה, ספוילר אחורי ועוד. בנוסף לאלו ה-סקודה ראפיד מאובזר הייטב בכל מה שקשור לאביזרי בטיחות מפנקים וכולל: מערכת בלמים איכותית מסוג – ABS + EBD + BAS מערכת התראה לשמירת מרחק כולל בלימה אוטונומית, איזופיקס, בקרת יציבות אלקטרונית, שש כריות אוויר ועוד. בנוסף ה-סקודה ראפיד זוכה בציון של חמישה כוכבים במבחני ריסוק. 

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

 צרו עמנו קשר  בטלפון 077-6707878 או השאירו פרטים באתר

 

 

 

 

רמות גימור סקודה ראפיד
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ

This is inserted at the bottom

0