צריכים עזרה מנציג? אנחנו כאן בשבילכם

סקודה פאביה

ה-סקודה פאביה הוא רכב סופר מיני מתוחכם. ה-סקודה פאביה אמנם נראה קטן מבחוץ אך מבפנים הוא מציע מרווח מרשים, בנוסף ה-סקודה פאביה מאובזר וזריז. העיצוב החיצוני של ה-סקודה פאביה קלאסי ונותן תחושה של זיכרון מוכר וטוב, הוא אמנם פחות סקסי ביחס למה שנהוג היום אך עדיין מכיל קסם מיוחד. אם נביט אל פנים תא הנוסעים נמצא שה-סקודה פאביה מתאפיין גם ברמת השימושיות ובניה הפנימית בצורה מאוד פרקטית וזה ניתן לזקוף לזכות השפע של תאי האחסון ואביזרים אשר הוא חופן בתוכו.

עבור הנוסעים במושב האחורי ישנו מרווח מספק אשר מספק חווית נסיעה נעימה בהחלט עבור 2 נוסעים ובנוסף ה-סקודה פאביה משתבחת עם תא מטען מרשים בגודלו מה שהופך אותה לסופר נוחה. ה-סקודה פאביה, בגרסת ה-Active הבסיסית, מציעה איבזור בסיסי בהחלט, אך בדגמים המתקדמים יותר ה-סקודה פאביה מציגה מפרט אבזור עשיר ומפנק. גם ברמת אביזרי הבטיחות ה-סקודה פאביה יוצא מן הרגיל ומספק איבזור בטיחות מרשים מאוד כגון: מערכת בלמים מעולה ABS + EBD + BAS, בקרת יציבות אלקטרונית, חיישני לחץ אוויר, 6 כריות אוויר ועוד.

אם נציץ מתחת למנוע  של ה-סקודה פאביה נראה כי המנוע נשאר זהה בכל הגרסאות, שזהו מנוע 1.0 ליטר טורבו המספק ביצועים מעולים, דבר הבא לידי ביטוי בעיקר בגרסתו האוטומטית. ה-סקודה פאביה מתאפיין בצריכת דלק מצוינת ועובדה זו באה לידי ביטוי בכל הגרסאות. מבחינת נוחות הנסיעה, ה-סקודה פאביה מספק בהחלט וניתן לומר בכללי כי ה-סקודה פאביה מציג ומציע את מה שצריך וחשוב. 

חברת ניו קאר ליס בעלת ניסיון רלוונטי, תנאי מימון נוחים ושירות אמין בתחום רכישת רכב בתנאים מצוינים.

 צרו עמנו קשר  בטלפון 077-6707878 או השאירו פרטים באתר

רמות גימור סקודה פאביה
No data was found
No data was found
צריכים עזרה מנציג? לחצו כאן!

צריכים עזרה מנציג?
אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים
ליעוץ מקצועי חינם

זמינים גם בוואטסאפ